Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 08. 2019 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Široký Důl A | SY | 16,49 | 16,23 | 16,49 | |
2. | Míchov | BK | 16,66 | 16,66 | 16,43 | |
3. | Zderaz C | CR | 16,80 | 16,04 | 16,80 | |
4. | Zderaz A | CR | 16,93 | 16,93 | 16,64 | |
5. | Perálec | CR | 17,09 | 17,06 | 17,09 | |
6. | Sádek A | OP | 17,27 | 17,17 | 17,27 | |
7. | Široký Důl B | SY | 17,48 | 17,32 | 17,48 | |
8. | Jevíčko | SY | 17,81 | 17,80 | 17,81 | |
9. | Přívrat | UO | 18,01 | 17,42 | 18,01 | |
10. | Nedvězí | SY | 18,23 | 17,50 | 18,23 | |
11. | Oldřišov | OP | 18,31 | 18,17 | 18,31 | |
12. | Pomezí B | SY | 18,33 | 18,33 | 18,17 | |
13. | Hartmanice | SY | 18,34 | 17,94 | 18,34 | |
14. | Stradouň | UO | 18,88 | 18,88 | 16,94 | |
15. | Zderaz B | CR | 20,19 | 20,19 | 18,54 | |
16. | Choceňské Předměstí | UO | 20,31 | 20,31 | 19,45 | |
17. | Pohodlí | SY | 24,58 | 19,71 | 24,58 | |
18. | Bystré Janovice | FM | 25,82 | 24,29 | 25,82 | |
19. | Desná A | SY | 26,13 | 17,97 | 26,13 | |
20. | Lubná | SY | 30,94 | 30,94 | 20,17 | |
21. | Záboří | PI | NP | NP | NP | |
21. | Pomezí A | SY | NP | NP | NP | |
21. | Osík | SY | NP | NP | NP | |
21. | Sádek B | OP | NP | NP | NP | |
21. | Čeperka N | PA | NP | 17,82 | NP | |
21. | Dolní Újezd | SY | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nedvězí | SY | 16,66 | 16,66 | 16,52 | |
2. | Bohuňov | SY | 17,62 | 17,62 | 17,11 | |
3. | Desná A | SY | 18,18 | 18,04 | 18,18 | |
4. | Pomezí | SY | 18,29 | 18,29 | 18,20 | |
5. | Kamenec u Poličky B | SY | 18,47 | 17,98 | 18,47 | |
6. | Desná B | SY | 18,81 | 18,69 | 18,81 | |
7. | Sádek | OP | 19,08 | 19,08 | 18,02 | |
8. | Lezník | SY | 19,70 | 19,70 | 18,82 | |
9. | Polička | SY | 19,83 | 19,83 | 19,02 | |
10. | Hartmanice | SY | 21,97 | 18,94 | 21,97 | |
11. | Oldřišov | OP | 22,35 | 22,28 | 22,35 | |
12. | Jevíčko | SY | 22,72 | 22,72 | 22,72 | |
13. | Kamenec u Poličky A | SY | 46,87 | 18,31 | 46,87 | |
14. | Černovice B | BK | NP | NP | NP | |
14. | Choceňské Předměstí | UO | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře