Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bašnice | JC | 16,46 | 16,46 | 16,21 | |
2. | Nevcehle | JI | 16,87 | 16,29 | 16,87 | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,98 | 16,98 | 16,41 | |
4. | Pasohlávky | BO | 17,11 | 17,11 | 16,68 | |
5. | Hrobice | PA | 17,21 | 16,70 | 17,21 | |
6. | Chrášťany | LT | 17,26 | 17,04 | 17,26 | |
7. | Trnava | TR | 17,29 | 16,84 | 17,29 | |
8. | Oponešice | TR | 17,31 | 16,27 | 17,31 | |
9. | Obrubce | MB | 17,32 | 17,24 | 17,32 | |
10. | Velké Hoštice | OP | 17,95 | 17,95 | 17,55 | |
11. | Moravany | PA | 17,96 | 17,96 | 17,43 | |
12. | Stará Říše | JI | 18,04 | 18,04 | 17,90 | |
13. | Plumlov | PV | 18,18 | 18,18 | 17,63 | |
14. | Štrbice | TP | 18,33 | 18,33 | 18,14 | |
15. | Mladoňovice | TR | 18,96 | 18,90 | 18,96 | |
16. | Germany ( Německo ) Team Zella | - | 19,72 | 18,94 | 19,72 | |
17. | Chotěmice | TA | 19,74 | 19,74 | 19,00 | |
18. | Tatobity | SM | 19,92 | 18,21 | 19,92 | |
18. | Jeřmanice | LI | 19,92 | 19,00 | 19,92 | |
20. | Lavičky | ZR | 20,18 | 20,18 | 19,03 | |
21. | Březová | LI | 20,73 | 20,73 | 20,00 | |
22. | Trnov | RK | 21,07 | 21,07 | 19,40 | |
23. | Útušice | PJ | 22,29 | 22,29 | 21,58 | |
24. | Zeměchy | LN | 28,49 | 28,49 | 18,57 | |
25. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | |
25. | Mělník Blata | ME | NP | NP | NP | |
25. | Břehy | MB | NP | NP | NP | |
25. | Únětice 1911 | PJ | NP | NP | NP | |
25. | Prchalov | NJ | NP | NP | NP | |
25. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | NP | |
25. | Chářovice | BN | NP | NP | NP | |
25. | Louňovice pod Blaníkem | BN | NP | NP | NP | |
25. | Letohrad - Jeleni | UO | NP | NP | NP | |
25. | Malá Skála | JN | NP | NP | NP | |
25. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | PR | 15,97 | 15,97 | 15,95 | |
2. | Chrášťany | LT | 16,60 | 16,55 | 16,60 | |
3. | Košťálov | SM | 16,68 | 16,68 | 16,42 | |
4. | Rokytno | PA | 17,00 | 17,00 | 16,82 | |
5. | Stará Říše | JI | 17,08 | 17,08 | 17,05 | |
6. | Skrochovice | OP | 17,11 | 16,52 | 17,11 | |
7. | Sloup | PZ | 17,90 | 17,29 | 17,90 | |
8. | Myštěves | HK | 18,46 | 18,46 | 16,28 | |
9. | Nové Dvory | LT | 18,83 | 17,75 | 18,83 | |
10. | Holice | PA | 19,12 | 19,12 | 17,99 | |
11. | Jeřmanice | LI | 19,41 | 18,89 | 19,41 | |
12. | Malá Skála Béčko | JN | 20,63 | 18,01 | 20,63 | |
13. | Libuň | JC | 21,33 | 21,33 | 20,53 | |
14. | Břehy | MB | 24,88 | 24,88 | 19,76 | |
15. | Bratříkov | JN | 26,33 | 26,33 | 25,63 | |
16. | Benešov u Semil | SM | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
1996/08/24 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1997/08/23 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1998/08/22 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
1999/08/21 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
EXČR |
2007/08/19 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
JL |
2008/08/24 |
Radimovice, LI, Sychrovský pohár |
JL |
2010/08/29 |
Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR |
JL |
2013/08/17 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2014/08/23 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2015/08/22 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2016/08/20 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
EXČR |
2017/08/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2018/05/20 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2019/05/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2020/09/13 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2021/09/26 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2022/05/22 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2023/05/21 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
2024/05/19 |
Radimovice, Sychrovský pohár |
JL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře