Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.firesport-svitavy2014.com/ |
Kdy: | 17. 07. 2014 09:00 |
Kontakt: | DH |
Telefon: | |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poland ( Polsko ) Lach Jagoda (6) | - | 17,84 | 18,73 | 17,84 | |
2. | Poland ( Polsko ) Weiszewski Linda (4) | - | 18,10 | 22,62 | 18,10 | |
3. | Těškovice Sedláková Hana (24) | OP | 18,15 | 18,15 | 23,28 | |
4. | Poland ( Polsko ) Hulisz Zuzanna (5) | - | 18,26 | 18,62 | 18,26 | |
5. | Oznice Klvaňová Dominika (25) | VS | 18,34 | 18,34 | 19,92 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Pryshchepava Alena (44) | - | 18,52 | 18,52 | 18,68 | |
7. | Czech ( Česko ) Sýkorová Patricie (26) | - | 18,64 | 18,64 | 18,75 | |
8. | Czech ( Česko ) Červínková Sandra (15) | - | 18,83 | 18,83 | 19,41 | |
9. | Czech ( Česko ) Tschöpová Eliška (14) | - | 18,92 | 18,92 | 20,09 | |
10. | Russia ( Rusko ) Korepanova Aleksandra (35) | - | 18,99 | NP | 18,99 | |
11. | Czech ( Česko ) Friedlová Eliška (16) | - | 19,10 | 19,10 | 21,63 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) Yatskavets Tatsiana (45) | - | 19,15 | 19,15 | 20,61 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Mešová Alžběta (55) | - | 19,25 | 19,39 | 19,25 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Vráblová Žaneta (56) | - | 20,14 | 20,14 | NP | |
15. | Croatia ( Chorvatsko ) Vugrinec Lea (64) | - | 21,61 | 33,94 | 21,61 | |
16. | Russia ( Rusko ) Bureneva Anastasiia (36) | - | 22,67 | 26,87 | 22,67 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Dobranic Jasmina (65) | - | 24,87 | 28,13 | 24,87 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Galarovičová Veronka (54) | - | 25,36 | 28,14 | 25,36 | |
19. | Russia ( Rusko ) Beliaeva Anastasiia (34) | - | NP | NP | NP | |
19. | Belarus ( Bělorusko ) Arshauskaya Palna (46) | - | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Rodin Aleksei (65) | - | 15,69 | 16,20 | 15,69 | |
2. | Czech ( Česko ) Klvaňa Daniel (54) | - | 16,02 | 16,32 | 16,02 | |
3. | Czech ( Česko ) Peterek Marek (56) | - | 16,40 | 16,86 | 16,40 | |
4. | Czech ( Česko ) Lejska Michal (105) | - | 16,61 | 17,17 | 16,61 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Babydau Ilya (84) | - | 16,62 | 17,15 | 16,62 | |
6. | Ukraine ( Ukrajina ) Serhiienko Viktor (5) | - | 16,65 | 16,77 | 16,65 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Vaitsiakhouski Dzmitry (86) | - | 16,78 | 16,78 | NP | |
8. | Russia ( Rusko ) Begishev Stepan (66) | - | 17,01 | 17,01 | NP | |
9. | Czech ( Česko ) Bartoň Adam (106) | - | 17,36 | 17,55 | 17,36 | |
10. | Latvia ( Lotyšsko ) Cacs Gustavs (34) | - | 17,50 | 31,79 | 17,50 | |
11. | Belarus ( Bělorusko ) Perapechka Mikita (85) | - | 17,57 | 17,57 | 20,29 | |
11. | Slovakia ( Slovensko ) Bujna Richard (44) | - | 17,57 | 21,40 | 17,57 | |
13. | Ukraine ( Ukrajina ) Blonskyi Vladyslav (4) | - | 17,64 | 17,64 | 23,46 | |
14. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Snegirev Dmitriy (76) | - | 17,72 | 17,72 | 20,04 | |
15. | Russia ( Rusko ) Valiev Denis (64) | - | 17,77 | 17,77 | 19,69 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Viesielov Daniil (6) | - | 17,78 | 17,78 | 19,90 | |
17. | Latvia ( Lotyšsko ) Baumanis Rets (36) | - | 17,97 | 22,03 | 17,97 | |
18. | Latvia ( Lotyšsko ) Mikuckis Janis (35) | - | 18,19 | 18,19 | NP | |
19. | Bulgaria ( Bulharsko ) Hristov Hristo (26) | - | 18,53 | NP | 18,53 | |
20. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Shamshidinov Saifuddin (74) | - | 18,65 | 19,37 | 18,65 | |
21. | Poland ( Polsko ) Majcher Piotr (96) | - | 18,85 | 20,30 | 18,85 | |
22. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Romanov Maksad (75) | - | 18,95 | 19,84 | 18,95 | |
23. | Czech ( Česko ) Dvořák David (104) | - | 19,14 | 21,28 | 19,14 | |
24. | Lithuania ( Litva ) Bernotas Normantas (14) | - | 19,20 | 35,38 | 19,20 | |
25. | Poland ( Polsko ) Paško Jakub (94) | - | 19,65 | NP | 19,65 | |
26. | Lithuania ( Litva ) Bobinas Haroldas (15) | - | 19,91 | 19,91 | 21,50 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Porada Ondrej (45) | - | 19,99 | 19,99 | NP | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Lorins Marian (46) | - | 20,24 | 20,55 | 20,24 | |
29. | Lithuania ( Litva ) Kasparas Mantas (16) | - | 20,37 | NP | 20,37 | |
30. | Czech ( Česko ) Blizňák Radim (55) | - | 20,49 | 32,25 | 20,49 | |
31. | Bulgaria ( Bulharsko ) Gurkov Alexandr (25) | - | 21,39 | 21,39 | NP | |
32. | Poland ( Polsko ) Lopatka Jakub (95) | - | 23,80 | 23,80 | NP | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Isuf Arhan (24) | - | 25,34 | 25,34 | NP |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poland ( Polsko ) Gutmańska Natalia (1) | - | 18,35 | 18,70 | 18,35 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Krauchenko Anastasiya (41) | - | 18,72 | 18,72 | 21,80 | |
3. | Czech ( Česko ) Novotná Zdena (22) | - | 19,04 | 31,22 | 19,04 | |
4. | Czech ( Česko ) Krejčí Kamila (21) | - | 19,34 | 18,95 | 19,34 | |
5. | Czech ( Česko ) Dvořáková Kristýna (11) | - | 19,36 | 19,36 | 18,90 | |
6. | Czech ( Česko ) Sýkorová Petra (23) | - | 19,40 | 22,36 | 19,40 | |
6. | Russia ( Rusko ) Alekseenko Iuliia (31) | - | 19,40 | 20,20 | 19,40 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Kazachenka Valerya (42) | - | 19,51 | NP | 19,51 | |
9. | Czech ( Česko ) Jandová Michaela (12) | - | 19,76 | 23,11 | 19,76 | |
10. | Czech ( Česko ) Landová Lada (13) | - | 19,97 | 19,97 | 20,46 | |
11. | Russia ( Rusko ) Igumnova Alina (32) | - | 20,58 | 20,58 | 21,34 | |
12. | Belarus ( Bělorusko ) Kuhach Hanna (43) | - | 20,73 | 20,73 | NP | |
13. | Russia ( Rusko ) Putilova Mariia (33) | - | 20,82 | 22,97 | 20,82 | |
14. | Poland ( Polsko ) Wilczewska Anna (3) | - | 21,22 | 30,76 | 21,22 | |
15. | Poland ( Polsko ) Jankowska Patrycja (2) | - | 21,64 | NP | 21,64 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Strelová Ema (51) | - | 21,77 | NP | 21,77 | |
17. | Slovakia ( Slovensko ) Jakubcová Barbora (53) | - | 23,78 | 23,78 | NP | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Trupkovič Enna (61) | - | 24,25 | 24,68 | 24,25 | |
19. | Slovakia ( Slovensko ) Kalmanová Zuzana (52) | - | 26,61 | 26,77 | 26,61 | |
20. | Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Margareta (62) | - | 26,73 | 26,73 | 27,03 |
Dospělí kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Isaev Nikita (61) | - | 17,34 | 17,34 | 18,70 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Shmots Andrei (81) | - | 17,43 | 17,43 | 19,20 | |
3. | Russia ( Rusko ) Semenov Dmitrii (62) | - | 17,55 | 17,55 | 20,82 | |
4. | Ukraine ( Ukrajina ) Danylchenko Serhii (1) | - | 17,58 | 22,16 | 17,58 | |
5. | Russia ( Rusko ) Bloshenko Igor (63) | - | 17,98 | 17,98 | 24,15 | |
6. | Czech ( Česko ) Drahorád Tomáš (53) | - | 18,09 | 18,09 | 21,64 | |
7. | Latvia ( Lotyšsko ) Antonjuks Mihails (31) | - | 18,23 | 18,23 | 22,40 | |
8. | Czech ( Česko ) Červenka Jiří (51) | - | 18,57 | 19,85 | 18,57 | |
9. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Anvarbek Rakhat (72) | - | 18,86 | 18,86 | NP | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Lameika Daniil (83) | - | 18,87 | 18,87 | NP | |
11. | Slovakia ( Slovensko ) Fris Róbert (42) | - | 18,94 | 19,72 | 18,94 | |
12. | Latvia ( Lotyšsko ) Klava Matiss (32) | - | 19,10 | 19,10 | 21,70 | |
13. | Ukraine ( Ukrajina ) Lupynos Mykyta (2) | - | 19,15 | 19,37 | 19,15 | |
14. | Czech ( Česko ) Filipčík Jakub (101) | - | 19,42 | 19,42 | 24,05 | |
15. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Gabbas Asset (71) | - | 19,49 | 19,49 | 19,84 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Kovár Ján (41) | - | 19,55 | 20,61 | 19,55 | |
17. | Czech ( Česko ) Gerža Lukáš (52) | - | 19,67 | 22,20 | 19,67 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Baryshau Daniil (82) | - | 20,16 | NP | 20,16 | |
19. | Czech ( Česko ) Linhart Patrik (102) | - | 20,20 | 20,48 | 20,20 | |
20. | Ukraine ( Ukrajina ) Trotsenko Vladyslav (3) | - | 20,32 | 24,03 | 20,32 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Tamušaitis Gediminas (13) | - | 20,34 | NP | 20,34 | |
22. | Slovakia ( Slovensko ) Bučák Samuel (43) | - | 20,55 | 21,50 | 20,55 | |
23. | Czech ( Česko ) Musiol Miroslav (103) | - | 20,65 | 20,65 | 21,61 | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubenov Aleks (21) | - | 21,48 | 21,48 | 21,98 | |
25. | Poland ( Polsko ) Tracz Dominik (91) | - | 21,60 | 21,60 | NP | |
26. | Poland ( Polsko ) Janik Kacper (92) | - | 21,90 | 22,14 | 21,90 | |
27. | Lithuania ( Litva ) Kaubrys Eismantas (11) | - | 24,82 | NP | 24,82 | |
28. | Poland ( Polsko ) Tracz Pawel (93) | - | 25,30 | NP | 25,30 | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Grncharov Alexandr (22) | - | 25,60 | NP | 25,60 | |
30. | Bulgaria ( Bulharsko ) Kolev Georgi (23) | - | 25,77 | 25,77 | 26,02 | |
31. | Latvia ( Lotyšsko ) Bujnickis Deniss (33) | - | 26,84 | 26,84 | NP | |
32. | Lithuania ( Litva ) Kundrotas Astijus (12) | - | 27,78 | NP | 27,78 | |
33. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylov Murager (73) | - | NP | NP | NP |
Mladí hasiči kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Partutovice Janíčková Adriana (27) | PR | 17,24 | 17,63 | 17,24 | |
2. | Písková Lhota Pohanková Lucie (19) | NB | 17,64 | 18,20 | 17,64 | |
3. | Horní Cerekev Bartošková Kamila (28) | PE | 17,93 | 17,97 | 17,93 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Karevo Aksana (48) | - | 18,04 | 18,04 | NP | |
4. | Czech ( Česko ) Masná Anežka (29) | - | 18,04 | 18,04 | 23,40 | |
6. | Poland ( Polsko ) Lukaszewska Dagmara (8) | - | 18,15 | NP | 18,15 | |
7. | Bludov Strouhalová Lucie (18) | SU | 18,21 | 18,35 | 18,21 | |
8. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda (17) | CB | 18,22 | 18,22 | 24,33 | |
9. | Russia ( Rusko ) Miakisheva Angelina (38) | - | 18,47 | 18,92 | 18,47 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Zdanovich Katsiaryna (49) | - | 18,69 | NP | 18,69 | |
11. | Russia ( Rusko ) Filimonova Anna (39) | - | 19,08 | 19,08 | NP | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Putalová Lucia (58) | - | 19,11 | 19,11 | 23,26 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Mihalíková Barbora (57) | - | 19,21 | 19,21 | 19,38 | |
14. | Belarus ( Bělorusko ) Osipava Viktoryia (47) | - | 19,27 | 19,27 | NP | |
15. | Russia ( Rusko ) Ivanova Vladislava (37) | - | 19,38 | NP | 19,38 | |
16. | Poland ( Polsko ) Chyczewska Sandra (9) | - | 20,82 | 27,43 | 20,82 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Šparavec Joana (67) | - | 22,49 | 22,49 | NP | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Petra (68) | - | 24,07 | 24,07 | NP | |
19. | Slovakia ( Slovensko ) Vyšinská Anna (59) | - | 25,18 | 25,39 | 25,18 | |
20. | Poland ( Polsko ) Lach Marta (7) | - | 25,31 | NP | 25,31 |
Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Artsiukh Yauheni (89) | - | 15,68 | 18,95 | 15,68 | |
2. | Russia ( Rusko ) Ibragimov Kamil (67) | - | 15,96 | 16,37 | 15,96 | |
3. | Czech ( Česko ) Gášek Jan (59) | - | 16,09 | 20,76 | 16,09 | |
4. | Czech ( Česko ) Divoš Václav (58) | - | 16,38 | 16,78 | 16,38 | |
5. | Russia ( Rusko ) Shvetcov Konstantin (68) | - | 16,50 | 17,24 | 16,50 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Daderkin Uladzimir (88) | - | 16,53 | 16,53 | NP | |
7. | Russia ( Rusko ) Abdukhalikov Artur (69) | - | 16,69 | 16,69 | NP | |
8. | Czech ( Česko ) Adam Josef (57) | - | 16,70 | 21,42 | 16,70 | |
9. | Belarus ( Bělorusko ) Misiuchenka Yahor (87) | - | 16,95 | NP | 16,95 | |
10. | Czech ( Česko ) Zhříval Jan (107) | - | 17,06 | 29,88 | 17,06 | |
11. | Czech ( Česko ) Tabach Lukáš (108) | - | 17,15 | 20,52 | 17,15 | |
12. | Czech ( Česko ) Svačina Richard (109) | - | 17,18 | 17,18 | 23,03 | |
13. | Ukraine ( Ukrajina ) Kravchenko Yurii (9) | - | 17,21 | 17,74 | 17,21 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Stasiuk Vasil (8) | - | 17,28 | 19,99 | 17,28 | |
15. | Ukraine ( Ukrajina ) Klymiuk Volodymir (7) | - | 17,34 | 17,85 | 17,34 | |
16. | Latvia ( Lotyšsko ) Kuzmins Olegs (39) | - | 17,79 | 17,98 | 17,79 | |
17. | Poland ( Polsko ) Klimek Kamil (97) | - | 18,04 | 19,64 | 18,04 | |
18. | Latvia ( Lotyšsko ) Milnikovs Aleksandrs (37) | - | 18,09 | 18,09 | 19,97 | |
19. | Latvia ( Lotyšsko ) Mucenieks Aivis (38) | - | 18,35 | 19,23 | 18,35 | |
20. | Lithuania ( Litva ) Tetianec Jaroslav (17) | - | 18,75 | 19,84 | 18,75 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Četvergas Simonas (18) | - | 18,79 | NP | 18,79 | |
21. | Slovakia ( Slovensko ) Čimbora Šimon (48) | - | 18,79 | 20,85 | 18,79 | |
23. | Slovakia ( Slovensko ) Rerko Marián (47) | - | 18,86 | 18,86 | NP | |
24. | Bulgaria ( Bulharsko ) Kostov Mihail (28) | - | 18,93 | 18,93 | NP | |
25. | Poland ( Polsko ) Rozanski Maciej (99) | - | 19,89 | NP | 19,89 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Zavadzan Stanislav (49) | - | 20,07 | 24,87 | 20,07 | |
27. | Lithuania ( Litva ) Taraškus Valdas (19) | - | 20,29 | 20,90 | 20,29 | |
28. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Durikhanov Yernaz (78) | - | 20,33 | 20,33 | 22,08 | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Grozdanov Angel (29) | - | 20,63 | 20,84 | 20,63 | |
30. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ratnikov Maksim (77) | - | 20,83 | 20,83 | 22,91 | |
31. | Poland ( Polsko ) Koczyvas Adrian (98) | - | 22,39 | NP | 22,39 | |
32. | Bulgaria ( Bulharsko ) Cheliktepe Erturul (27) | - | NP | NP | NP |
Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Grigoreva Anastasiia (37) | - | 17,01 | 17,53 | 17,01 | |
2. | Karviná Witoszová Karolína (8) | KA | 17,06 | 17,06 | 25,29 | |
3. | Czech ( Česko ) Marešová Monika (6) | - | 17,29 | 18,28 | 17,29 | |
4. | Dolní Čermná Marková Markéta (4) | UO | 17,35 | 17,35 | 24,10 | |
5. | Horní Lideč Chovancová Petra (5) | VS | 17,38 | 17,38 | 22,16 | |
6. | Russia ( Rusko ) Chikaeva Liudmila (31) | - | 17,61 | 18,49 | 17,61 | |
7. | Russia ( Rusko ) Shaiakhmetova Aigul (40) | - | 17,63 | 17,63 | 18,37 | |
8. | Russia ( Rusko ) Khomutskikh Lilia (39) | - | 17,73 | 17,94 | 17,73 | |
9. | Slovakia ( Slovensko ) Dominiková Lenka (23) | - | 17,92 | 18,84 | 17,92 | |
10. | Slovakia ( Slovensko ) Betáková Patricia (24) | - | 18,03 | 18,03 | 18,26 | |
11. | Michálkovice Uhrová Kateřina (3) | OV | 18,10 | 18,12 | 18,10 | |
12. | Russia ( Rusko ) Korenkova Anastasiia (32) | - | 18,13 | 18,30 | 18,13 | |
13. | Russia ( Rusko ) Ponkratova Elena (35) | - | 18,17 | 18,17 | 22,06 | |
14. | Czech ( Česko ) Kulštejnová Tereza (7) | - | 18,36 | 18,36 | NP | |
15. | Slovakia ( Slovensko ) Adámiková Lenka (25) | - | 18,45 | 19,01 | 18,45 | |
16. | Velichovky Šubrtová Barbora (1) | NA | 18,82 | 18,82 | 26,93 | |
17. | Slovakia ( Slovensko ) Betáková Zuzana (21) | - | 18,94 | 18,94 | 19,09 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Čupcová Erika (22) | - | 18,96 | 18,96 | 24,29 | |
19. | Russia ( Rusko ) Arisova Elena (33) | - | 18,97 | 18,97 | 20,44 | |
20. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasteva Krasimira (12) | - | 19,02 | 19,02 | 19,13 | |
21. | Slatiny Jebavá Šárka (2) | JC | 19,05 | 22,46 | 19,05 | |
22. | Slovakia ( Slovensko ) Bolfová Erika (29) | - | 19,77 | 20,52 | 19,77 | |
23. | Slovakia ( Slovensko ) Petrášová Zuzana (28) | - | 19,82 | 19,82 | 22,02 | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Číčová Alena (27) | - | 20,44 | 22,66 | 20,44 | |
25. | Bulgaria ( Bulharsko ) Todorova Jelenka (15) | - | 20,77 | 28,13 | 20,77 | |
26. | Bulgaria ( Bulharsko ) Tyagova Alexandra (13) | - | 21,00 | 21,00 | 21,14 | |
27. | Bulgaria ( Bulharsko ) Uzunova Denica (14) | - | 25,56 | 25,56 | NP | |
28. | Russia ( Rusko ) Okorokova Anna (34) | - | 33,31 | 33,31 | NP | |
29. | Bulgaria ( Bulharsko ) Zhaklin Georgieva (11) | - | NP | 21,79 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10126337 Kód: a10126337 |
Soutěže pořadatele
Komentáře