Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://mladez.dh.cz/ |
Kdy: | 01. 07. 2019 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Benešov |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 12,15 | 12,15 | 14,85 | |
2. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 12,19 | 12,44 | 12,19 | |
3. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 12,37 | 12,37 | NP | |
4. | Borová Blahetka Martin | OP | 12,45 | 13,50 | 12,45 | |
5. | Počepice Šejba Petr | PB | 12,46 | 12,46 | NP | |
6. | Písková Lhota Němec Filip | NB | 12,52 | 12,52 | 12,90 | |
7. | Mistřín Fric David | HO | 12,61 | 12,61 | 12,81 | |
8. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 12,75 | 27,77 | 12,75 | |
9. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 12,76 | 12,76 | 12,77 | |
10. | Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš | AB | 12,86 | 22,87 | 12,86 | |
11. | Mistřín Výlet Michal | HO | 13,11 | 31,50 | 13,11 | |
12. | Kojetice Fučík Bořivoj | TR | 13,18 | 15,99 | 13,18 | |
13. | Manětín Maršán Jan | PS | 13,41 | 13,41 | 15,82 | |
14. | Mistřín Budík David | HO | 13,49 | 17,33 | 13,49 | |
15. | Borová Rybka Jakub | OP | 13,52 | 13,52 | 14,27 | |
16. | Lukavice Hiller Vojtěch | UO | 13,53 | 13,79 | 13,53 | |
17. | Lukavice Hauf Matěj | UO | 13,57 | 14,12 | 13,57 | |
18. | Borová Lišaník Ondřej | OP | 13,66 | NP | 13,66 | |
19. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 13,70 | 13,70 | 14,36 | |
20. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 13,84 | 15,66 | 13,84 | |
21. | Pohořelice Tobola David | ZL | 13,92 | NP | 13,92 | |
22. | Borová Fischer Adam | OP | 14,16 | 14,16 | 50,26 | |
23. | Kojetice Kříž David | TR | 14,42 | 16,16 | 14,42 | |
24. | Vědomice Dolejší Václav | LT | 14,59 | 14,59 | 15,98 | |
25. | Dolní Bukovsko Jindra Matěj | CB | 14,62 | NP | 14,62 | |
26. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 14,66 | 16,87 | 14,66 | |
27. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 14,82 | 17,28 | 14,82 | |
28. | Počepice Šíbal David | PB | 14,84 | 14,84 | 14,87 | |
29. | Kojetice Svoboda Tomáš | TR | 14,85 | 14,85 | 14,99 | |
30. | Dolní Bukovsko Jindra Josef | CB | 15,01 | NP | 15,01 | |
31. | Bludov Kubíček Vojtěch | SU | 15,19 | 15,19 | NP | |
32. | Počepice Bejšovec Martin | PB | 15,48 | 15,85 | 15,48 | |
33. | Vědomice Vlček Jan | LT | 15,64 | 15,64 | NP | |
34. | Vědomice Jindrák Michal | LT | 16,26 | 18,55 | 16,26 | |
35. | Mistřín Pekárek Tobiáš | HO | 16,27 | 24,39 | 16,27 | |
36. | Borová Ceplý Šimon | OP | 16,33 | 16,33 | NP | |
37. | Borová Hoblík Jan | OP | 16,46 | 16,46 | NP | |
38. | Vědomice Marek Jan | LT | 16,63 | 17,52 | 16,63 | |
39. | Vědomice Nosek Jakub | LT | 16,89 | 17,49 | 16,89 | |
40. | Mistřín Pekárek Jan | HO | 16,96 | 19,28 | 16,96 | |
41. | Dolní Bukovsko Jírovec Vojtěch | CB | 17,89 | 19,64 | 17,89 | |
42. | Manětín Plevka Lukáš | PS | 17,98 | NP | 17,98 | |
43. | Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj | AB | 19,89 | 19,89 | 19,96 | |
44. | Dolní Měcholupy Kolář Josef | AB | 22,40 | 22,40 | NP | |
45. | Počepice Habart Jonáš | PB | 23,47 | NP | 23,47 | |
46. | Borová Uvara Tadeáš | OP | NP | NP | NP | |
47. | Bludov Arbeit Robin | SU | NP | NP | NP | |
47. | Počepice Přibylský Jan | PB | NP | NP | NP | |
47. | Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš | HK | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borová Adamcová Michaela | OP | 11,76 | 13,14 | 11,76 | |
2. | Písková Lhota Ondráčková Julie | NB | 12,21 | 12,40 | 12,21 | |
3. | Lukavice Hubálková Barbora | UO | 12,33 | 12,33 | 12,35 | |
4. | Bludov Jílková Vendula | SU | 12,54 | 12,54 | 13,22 | |
5. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 12,59 | 13,12 | 12,59 | |
6. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 12,64 | 12,64 | 15,13 | |
7. | Písková Lhota Šustová Nikola | NB | 12,65 | 12,65 | 12,78 | |
8. | Lukavice Dudková Martina | UO | 12,74 | 12,74 | 14,36 | |
9. | Počepice Lesáková Eliška | PB | 12,88 | 12,88 | NP | |
10. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 13,01 | 14,08 | 13,01 | |
11. | Pohořelice Stoklasová Karolína | ZL | 13,05 | 13,05 | 13,19 | |
12. | Lukavice Šrolerová Stela | UO | 13,12 | 13,12 | 15,33 | |
13. | Kojetice Svobodová Hana | TR | 13,26 | 13,73 | 13,26 | |
14. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 13,34 | 13,34 | 36,59 | |
15. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 13,39 | 13,39 | 13,98 | |
16. | Borová Kubná Bára | OP | 13,45 | 16,47 | 13,45 | |
17. | Pohořelice Hanáčková Natálie | ZL | 13,62 | 17,73 | 13,62 | |
18. | Vědomice Jelínková Eliška | LT | 13,67 | 13,67 | 13,72 | |
19. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 13,81 | 14,05 | 13,81 | |
20. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 14,01 | 14,01 | NP | |
21. | Lukavice Kulhavá Kristýna | UO | 14,07 | 14,07 | 14,40 | |
22. | Vědomice Abrtová Lucie | LT | 14,08 | 14,08 | 15,97 | |
22. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 14,08 | 16,50 | 14,08 | |
24. | Vědomice Jelínková Zuzana | LT | 14,23 | 14,23 | 15,77 | |
25. | Dolní Měcholupy Jurčová Julie | AB | 14,32 | 14,49 | 14,32 | |
26. | Mistřín Fricová Veronika | HO | 14,48 | 16,33 | 14,48 | |
27. | Dolní Měcholupy Prchlíková Natálie | AB | 14,55 | - | 14,55 | |
28. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 14,58 | 18,16 | 14,58 | |
29. | Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza | HK | 14,64 | 14,90 | 14,64 | |
30. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 14,65 | 16,83 | 14,65 | |
31. | Mistřín Matulová Kamila | HO | 14,73 | 14,73 | 15,69 | |
32. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 14,98 | 14,98 | 18,18 | |
33. | Dolní Bukovsko Boušková Zuzana | CB | 15,45 | 15,91 | 15,45 | |
34. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 15,48 | 16,35 | 15,48 | |
35. | Pohořelice Zelíková Zuzana | ZL | 15,52 | 15,52 | 15,82 | |
36. | Dolní Bukovsko Žáčková Lucie | CB | 15,62 | 22,33 | 15,62 | |
37. | Pohořelice Silná Vendula | ZL | 15,81 | 25,35 | 15,81 | |
38. | Pohořelice Čablová Anna Marie | ZL | 15,93 | 17,22 | 15,93 | |
39. | Mistřín Vaňková Karolína | HO | 16,33 | 16,33 | 17,12 | |
40. | Lukavice Falladová Vendula Jana | UO | 17,18 | 17,18 | NP | |
40. | Pohořelice Hochmannová Zuzana | ZL | 17,18 | 57,72 | 17,18 | |
42. | Chlumec nad Cidlinou I Matoušová Viktoria | HK | 17,74 | 17,74 | NP | |
43. | Dolní Bukovsko Neuwirthová Karolína | CB | NP | NP | NP | |
43. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | NP | NP | NP | |
43. | Manětín Vandrovcová Anna | PS | NP | NP | NP | |
43. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | NP | NP | NP | |
43. | Manětín Steidlová Nela | PS | NP | NP | NP | |
43. | Pohořelice Říhová Nikola | ZL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/29 | Vlašim, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/06/30 | Vlašim, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/06/30 | Vlašim, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/06/30 | Vlašim, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/07/01 | Vlašim, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/07/01 | Vlašim, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
2019/07/01 | Vlašim, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2019 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře