Liga: | VCU |
Místo: | Lanškroun |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 05. 09. 2015 10:00 |
Kontakt: | Tomáš Klaban |
Telefon: | 603 815 983 |
Začátek rezervace: | 28. 08. 2015 20:00 |
Konec rezervace: | 05. 09. 2015 10:00 |
Začátek tipování: | 28. 08. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 05. 09. 2015 00:00 |
Zadal: | Martin Valda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanskroun-6552.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Martin Valda | |
2 | 2 | Bystřec | A | UO | Honzin Matějka | |
3 | 3 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
4 | 4 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
5 | 5 | Bystřec | B | UO | Honzin Matějka | |
6 | 6 | Lukavice | Lukavice A | UO | Josef Lehký | |
7 | 7 | Horní Třešňovec | A | UO | Petr Jirásek | |
8 | 8 | Mostek | UO | Kamil syrový | ||
9 | 9 | Letohrad - Červená | B | UO | Ivan Felkl | |
10 | 10 | Brandýs nad Orlicí | UO | Michal Pavlicek | ||
11 | 11 | Letohrad - Orlice | B | UO | David Lauterbach | |
12 | 12 | Dolní Dobrouč | UO | Jiří Skalický | ||
13 | 13 | Lukavice | B | UO | Petr Hlaváček | |
14 | 14 | Bošín | UO | Ferda | ||
15 | 15 | Lanšperk | UO | Jan Beneš | ||
16 | 25 | Lanškroun | D | UO | Tomáš Klaban | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nepomuky | UO | Kateřina Krudencová | ||
2 | 2 | Bystřec | UO | Honzin Matějka | ||
3 | 3 | Horní Třešňovec | A | UO | Petr Jirásek | |
4 | 4 | Letohrad - Červená | UO | Honzin Matějka | ||
5 | 5 | Nekoř | UO | Tereza Štěpánková | ||
6 | 6 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Petr Hlaváček | |
7 | 8 | Česká Rybná | UO | Lucie Raliková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/09/06 | Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár | |
2009/05/30 | Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár | |
2009/09/05 | Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár | |
2013/09/07 | Lanškroun, O pohár | |
2014/09/06 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2015/09/05 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2016/09/03 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2017/09/02 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2018/09/01 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2019/09/07 | Lanškroun, Lanškroun | |
2022/09/03 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2023/09/02 | Lanškroun, Lanškrounský pohár 2023 | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |